Tym razem do naszego klienta (Uniwersytet Przyrodniczy) trafił najmniejszy
z mieszalników poziomych o ładowności 100 kg. Urządzenie dodatkowo zostało wyposażone w podajnik rozładowczy.
Mieszalnik będzie wykorzystywany do prac laboratoryjnych.

 

To nasza NOWOŚĆ, którą opracowaliśmy i wprowadziliśmy idąc za potrzebami rynku. Dozownik szczególnie polecamy dla małych i średnich mieszalni pasz. Urządzenie pozwala w łatwy i bezpieczny sposób dodać precyzyjnie odmierzoną dawkę płynnego zakwaszacza do komory mieszalnika.
Teraz dozownik można kupić w specjalnej, PROMOCYJNEJ CENIE 😍
Po więcej informacji można dzwonić do nas: 604 522 729 lub 728 579 811.

Właściwe przechowywanie i przygotowanie paszy dla zwierząt ma ogromne znaczenie i bezpośrednio przekłada się jej wartość odżywczą. Warto zapoznać się z najważniejszymi zasadami dotyczącymi magazynowania paszy.

Czytaj dalej

Silosy służą do przechowywania różnego rodzaju materiałów sypkich i proszków. Najczęściej są to pasze, zboża i śruty. Tradycyjnie produkuje się je ze stali, jednak ten materiał w takim zastosowaniu ma wiele wad. Dlatego też alternatywę stanowią silosy wykonane z włókna szklanego. Sprawdź, jakie są ich zalety.

Czytaj dalej

Śrutowniki do zboża, zwane również rozdrabniaczami to jedna z podstawowych maszyn wykorzystywanych w hodowli zwierząt. Pozwalają na zwiększenie efektów produkcyjnych mniejszym nakładem pracy. Dzięki możliwości regulacji stopnia rozdrobnienia, można używać ich do produkcji pasz na potrzeby trzody, bydła czy drobiu.


Śrutowniki do zboża ZUPTOR

 

rozdrabniacz pasz ZUPTORNasze rozdrabniacze pasz to wysoka jakość wykonania, niezawodność oraz długa żywotność.

 

Od ponad 30 lat projektujemy i produkujemy maszyny rolnicze.

 

Oferta rozdrabniaczy ZUPTOR to:

 

 

Dostarczamy również szeroką gamę wyposażenia dodatkowego:

 

 


Omówimy różne rodzaje śrutowników i spróbujemy odpowiedzieć na pytanie, czym powinien charakteryzować się dobry rozdrabniacz do zboża?

 

Czytaj dalej

W ciągu ostatnich lat, zastosowanie sortowników optycznych stało się niezbędne w branżach związanych z przetwórstwem spożywczym, produkcją pasz, zakładach nasiennych czy nawet ogrodnictwie i indywidualnych gospodarstwach rolnych. Produkcja nasienna i spożywcza ściśle związana jest z czyszczeniem i sortowaniem nasion, dzięki czemu możemy liczyć na wysoką jakość produktów i bezproblemowe spełnianie norm związanych choćby z produkcją spożywczą. Czytaj dalej

Zbiór kombajnowy nie zapewnia dokładnego oczyszczenia zboża z różnego rodzaju zanieczyszczeń. Nawet nowoczesne kombajny wykazują stosunkowo niską wydajność pod tym względem. Dlatego też konieczne jest użycie w tym celu odpowiednich rozwiązań, które pozwolą na kompleksowe czyszczenie zbóż po żniwach. Jest to szczególnie ważne w przypadku dużych gospodarstw rolnych, gdyż wszelka niepotrzebna drobnica to podnosi masę zbiorów i może powodować wzrost zapotrzebowania na energię podczas procesów suszenia. Odpowiedzią na tego rodzaju problemy jest maszyna do czyszczenia zboża.Czytaj dalej