Znajdź dystrybutora w najbliższej okolicy

PODNOŚNIKI KUBEŁKOWE

Podnośniki kubełkowe ZUPTOR przeznaczone do pionowego przenoszenia ładunków sypkich, zapewniając im odpowiednią ochronę podczas procesu transportu – zabezpieczają przed stratami ilościowymi oraz jakościowymi ładunków.

Podnośniki kubełkowe wykorzystywane są w wielu różnych branżach, w tym między innymi w nasiennictwie, w branży przetwórczej i spożywczej.

PODNOŚNIKI KUBEŁKOWE ZUPTOR

Podnośniki kubełkowe
  • wydajność od 10 do 400 t/h
  • pionowy transport ziarna, wysokość max.35
  • konstrukcja modułowa rur max.3 m
  • wyposażony sprzęgło jednokierunkowe
  • możliwość wyposażenia w rozdzielacz obrotowy max. 10 punktów zasypu.

Podnośniki kubełkowe ZUPTOR przeznaczony jest do pionowego transportu produktów, takich jak ziarno czy granulaty, na wysokość max. 35 m. Urządzenie to wyróżnia się wysoką trwałością, bezpieczeństwem pracy oraz niskim zużyciem energii w stosunku do wydajności.

Podnośniki kubełkowe są dostępny o wydajnością od 10 do 400 t/h. Podnośnik kubełkowy jest wykonany z bardzo trwałego materiału i może być zainstalowany zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynku. Urządzenia są dostarczane w łatwych do montażu sekcjach modułowych ocynkowanych, lub alternatywnie malowanych.

Podnośniki kubełkowe ZUPTOR, to szeroka gama różnych modeli, które mogą być dopasowane indywidualnie do konkretnych zadań. Dobierzemy optymalne rodzaje podnośników, a także zaprojektujemy całą instalację transportową, która będzie dopasowana do prowadzonych procesów technologicznych.

pl_PL