O nas

Firma ZUPTOR Sp. z o.o. istnieje na rynku od 1989 roku. Specjalizujemy się w projektowaniu, produkcji i montażu nowoczesnych maszyn rolniczych.

Dysponujemy dwoma liniami produkcyjnymi:
- pierwsza to budowa mieszalni pasz z układem pełnej automatyki, przeznaczonych do przygotowania mieszanek paszowych dla trzody chlewnej, bydła, owiec i drobiu w gospodarstwie rolnym w oparciu o ziarno zbóż, koncentraty paszowe dodatki mineralne i witaminowe,
- druga dotyczy budowy lini technologicznych do przechowywania i obróbki zbóż oraz ziarna siewnego z układem automatyki i sterowania procesami pozwalające na wykonywanie czynności w sposób płynny z zalożoną wydajnością. Projektujemy proste linie oraz rozbudowane instalacje o charakterze przemysłowym

 

Wieloletnie doświadczenie i wiedza technologiczna pozwala nam projektować urządzenia wysokiej jakości, dostosowane do potrzeb klienta, tak, aby zadowolić jego oczekiwania. W prowadzonej działalności kierujemy się wysokimi standardami etycznymi, budując partnerskie relacje z odbiorcami naszych urządzeń. Misją jest pełne zadowolenie klienta z dokonanego wyboru.

 

Co nas wyróżnia?

Jesteśmy firmą prężnie rozwijającą się na rynku polskim oraz zagranicznym. Nasza oferta skierowana jest do małych i średnich gospodarstw rolnych oraz dużych przedsiębiorstw.

  • zapewniamy fachowe doradztwo,
  • stosujemy elastyczne ceny,
  • obsługujemy naszych klientów od projektu aż po montaż,
  • oferujemy sprzedaż oryginalnych części zamiennych,
  • prowadzimy profesjonalną obsługę serwisową gwarancyjną i pogwarancyjną,
  • posiadamy ponad 30 punktów dealerskich na terenie kraju,
  • posiadamy własne świadectwa ochronne na wzór użytkowy, patenty i certyfikaty.

Zapraszamy do zapozniania się z ofertą naszej firmy.

Certyfikaty i referencje